Gothic Roleplay


Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuźnia Hendrika

#1
[Obrazek: cz8IBJH.png]

Wszystko w Kolonii Karnej krąży wokół surowca zwanego potocznie magiczną rudą, kruszywo te znane jest z tego, że posiada w  sobie właściwości magiczne. Właśnie te właściwości zmusiły króla do wydobywania rudy w Górniczej Dolinie, a tym samym  otwierając nową erę dla wyspy Khorinis, jak i dla skazańców którzy zostali do niej wysłani.

Dzień i noc krety ryją nowe tunele w kotle, w poszukiwaniu nieodkrytych złóż rudy, która zostanie wysłana na wymianę za towary zza bariery. Najemnicy pilnujący porządku w obozie, jak i ciemnych tuneli, kopanych przez krety. Szkodnicy którzy  próbują zrobić na czymś interes, nie koniecznie zgodnie z wolą magów wody. Wszystkich tych ludzi łączy jedna rzecz, ekwipunek, który jest wytwarzany przez kowali. Z końcem ataków na karawany zmierzających do starej kopalni, szkodnicy i najemnicy zostali zmuszeni do korzystania z umiejętności obozowych kowali. Nie byli się w stanie utrzymywać na łupieniu i plądrowaniu dóbr ze Starego Obozu, gdyż taka opcja nie wchodziła już w grę.
 

Wraz z odcięciem się starego obozu od reszty koloni, stała się ona o wiele niebezpieczniejsza niż przedtem, bez odpowiedniego wyposażenia nikt o zdrowych zmysłach nie wybiera się poza bezpieczne mury obozu. Co sprawiło, że rzemieślnicy stali się bardziej wpływowi niż przed konfliktem ze Starym Obozem.

"Ze Stalą to trzeba jak z kobietą. Na początku mocno, a później polerujesz."


[Obrazek: 0oWvXpZ.png]

Kuźnia została założona przed Hendrika tuż po powstaniu nowego obozu, sam kowal zajmuje się głównie kuciem mieczy i ostrzy  do toporów, ale zrobieniem kilofa czy zwykłego sierpa też nie gardzi. Mniejszymi pracami w kuźni zajmuje się Kurt, który  od jakiegoś czasu pomaga w niej. Sama kuźnia znajduje się na lewo od drewnianej tamy, naprzeciwko budynku karczmy, tuż  obok innych stoisk rzemieślniczych, nie trudno tam trafić. Wiadomym jest, że górnicy często odwiedzają kuźnie w celu sprzedania wydobytych materiałów, oprócz wszelako dostępnej rudy magicznej są też złoża żelaza, jak i podkłady węgla, na które krety trafiają przypadkiem.

OOC:

Razem z Bezielem startujemy z projektem kuźni w nowym obozie. Będzie to miejsce otwarte dla każdego skazańca czy też  bandy, a nie zamknięta tylko na pewne grono osób. Zamierzamy się starać, aby każdy miał szanse na zdobycie nowego  ekwipunku u nas, o ile dany osobnik będzie posiadał odpowiednią ilość rudy, rzecz jasna. Jako jeden z najważniejszych biznesów w nowym obozie, postaramy się "zalewać" rynek odpowiednią ilością narzędzi, jak i broni. Jesteśmy gotowi na współpracę z innymi biznesami, jak i też innymi kuźniami (o ile takie projekty wystartują jak nasz).
Uważaj bo cie sloik tirem przejedzie.
Odpowiedz

#2
Bardzo ładny i schludny temat. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#3
Przechodzi. Zapoznaj się proszę z tematem wyjaśniającym kwestie projektów. Znajduje się w tym dziale.
Odpowiedz

#4
[Obrazek: kyDvZ0J.png]
[Obrazek: ozsxmcx.png]
[Obrazek: 57Ox9ce.png]
Uważaj bo cie słoik tirem przejedzie
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016