Gothic Roleplay

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farnvar

[Obrazek: cN5wSlp.png]
Farnvar (ID: 597)

PRZEDSTAWIENIE POSTACI 
Postać ukazuje się jako leniwiec i nie ma zamiaru pracować do zmęczenia, dlatego planuje zostać najemnikiem. Czym mniej do roboty tym lepiej. Za osobą niezbyt mądrego normarczyka kryje się pozytywne nastawienie do prawie każdej osoby, bo woli mieć przyjaciół zamiast wrogów. Nawet jeśli kogoś nie lubi, to zawsze jest szansa, że zmieni zdanie, w zależności od tego, co się między postaciami wydarzyło. Jest również zwykłym prostakiem, który najlepiej porozumiewa się własnymi pięściami i właśnie wtedy zyskuje z ludźmi - według niego - najlepsze relacje. Mimo że wydaje się na pierwszy rzut oka być cwaniaczkiem, stara się być nad wyraz uczciwy w stosunku do innych, co pomaga mu w znalezieniu przyjaciół i sojuszników. Farnvar zna swoje umiejętności i limity, dlatego też nie stara się zbytnio rzucać w nieznane, chociaż od czasu do czasu strzeli mu coś głupiego do głowy, tzw. "genialny plan."

ZAŁOŻENIA POSTACI
  • Zostanie najemnikiem.
  • Stworzenie biznesu pięściarskiego różniącego się od zwykłego mordobicia.
  • Sprzedaż tego zasranego ryżu.

POCZĄTKI W KOLONII KARNEJ (brak ssów)
Pokaż zawartośćSpoiler:

ABSURDALNY POMYSŁ CZY GENIALNY POMYSŁ?
Pokaż zawartośćSpoiler:

SZCZĘSCIE: CIĄG DALSZY (brak ssów)
Pokaż zawartośćSpoiler:

BITKA POD STARĄ KOPALNIĄ
Pokaż zawartośćSpoiler:

WYPRAWA NA ARENĘ ORKÓW
Pokaż zawartośćSpoiler:

Więcej ssów z wyprawy:
Pokaż zawartośćSpoiler:

Dodałem parę wcześniejszych wydarzeń, a raczej opisy, bo SSy oczywiście zapominam robić. Aby był wgląd, co postać wcześniej robiła. Nie chciało mi się wcześniej tego ogarniać wiec wrzucam teraz, co się nazbierało.

Tak, wiem, ze jestem leniwy i nie chce mi się w żaden sposób obrabiać ssów.
I escaped from prison… just to see you!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016