Gothic Roleplay

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skarga] Hawk, Gelt

Nick oskarżającego: Howk
Nick oskarżonego: Hawk, Gelt
Powód napisania skargi: Cała ta sytuacja to parodia na kółkach. Hawk przyszedł na pola ryżowe i chciał "odzyskać wykopaną przez siebie rudę żelaza". Rozmowa była całkiem dynamiczna, ale ostatecznie poszliśmy aż do Zagajnika. Weszliśmy w chyba 4 osoby do ostatniej zabudowanej nory, tej a'la karczmy. Wtedy Lezalit wyjął nóż i jego metalową rękojeścią uderzył typa w głowę. Najpewniej po prostu tak go wkurzył, że nerwy mu puściły. Hawk na to /me upada i wstaje. Doszło bardzo szybko do dyskusji OOC, w której jasno przedstawiłem jak mógłby inaczej, bardziej sensownie zareagować. Wypisałem to na chyba cztery linijki. On nie przyjmował tego do wiadomości, mimo mojego ponaglania by wrócić do IC i ich burdy. Hawk jednak kompletnie tego nie zaakceptował, ba, wyjął miecz i zaczął każdego atakować. Jak go powaliłem to wspomniał jedynie, że jutro nabuguje rudy, zniszczy serwer i ogólnie to jebać wszystko co żyje. Następnie wyszedł.
Ale to nie koniec. Po około dwóch minutach do tego samego miejsca wbiegł Gelt z mieczem w dłoni i również zaczął nas atakować kompletnie bez powodu. Jak i jego powaliłem również wyszedł bez słowa, mimo jasnych pytań czemu i on robi DM. Drogą dedukcji Hawk naskarżył na którymś kanale Discorda i przyszli jego legioniści. Na SSach z dwóch perspektyw i logach(z godziny około równo 23) ładnie widać cały ten zamęt.
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki, chatlogi itp.]:
Pokaż zawartośćSpoiler:

jaka kara?

każdemu zdarza się wybuchnąć (szczególnie w takiej toksycznej społeczności jak polski gothic rp) i nie zapanować nad sytuacją, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi

tak Gelt jak i Hawk to aktywni gracze, którzy wkładają w grę sporo czasu, oboje żałują tego, co się stało i na pewno poddadzą się resocjalizacji, jeśli karą będzie tylko upomnienie
dajmy im drugą szansę, - i nie pisze tego tylko dlatego, bo w przeciwnym razie moja ekipa zmniejszy się o 30%, w tym o dwóch fajnych gości

pozdrawiam serdecznie
[Obrazek: 1OYFnz1.png]

Nie wierzę że żałują tego co zrobili jeżeli wstawiasz posty, potem edytujesz je siedem razy aż w końcu kasujesz, ostatecznie po dobrych paru godzinach starając się być ich mówcą. To ich dotyczy ta skarga, więc jeśli już to niech sami się bronią
zresztą, jeżeli tak to ma wyglądać, to mogę sobie nasyłać legiony graczy na karczmę, masowo wszystkich atakować a potem pisać że mnie emocje poniosły, bo przecież mam dziesięć lat, adhd i nad sobą nie panuję lol

Czekamy na odpowiedź osób których dotyczy skarga do wieczora. Proszę o posty tylko osoby, których dotyczy skarga. Nie jesteśmy dziećmi i nie potrzebujemy chyba adwokatów.

Nic tu nie powalczymy. To pierwsza skarga więc tym razem kończy się na upomnieniu, będziemy się przyglądać tym dwóm wariatom i jeżeli tego typu akcje się powtórzą wówczas będziemy wyciągać poważniejsze konsekwencje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016