Gothic Roleplay


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic Roleplay

#1
[Obrazek: logo.png]

„Bezimienny, bohater którego przeznaczeniem było obalić Magiczną Barierę ciążąca nad Górniczą Doliną nigdy się nie pojawił…”

Tym miłym akcencikiem chcielibyśmy zaprosić wszystkich na nowo powstający serwer role-play w uniwersum stworzonym przez Piranhia Bytes i znanym nam jako Gothic. Skoro czytasz ten wywód to znaczy, ze najpewniej jesteś zaznajomiony z oboma terminami - zarówno światem Gothica, jak i  pojęciem role-play. Jeśli zaś jest inaczej, to polecamy zasięgnąć pomocy w dziale poradników, gdzie obie rzeczy bez wątpienia będą wkrótce opisane tak, by każdy laik mógł to zrozumieć. Polecamy też sięgnąć po pomocną dłoń do wujka Google.

Nie będziemy tutaj rozpisywać się na temat tego, jaki to innowacyjny serwer przygotowujemy, ani jakie niesamowite nowości u nas na Was czekają głównie dlatego, że jest wręcz przeciwnie. Bazujemy na utartych schematach, sprawnym acz stosunkowo prostym i intuicyjnym skryptem, który zawiera wszystkie podstawowe rzeczy zapewne Wam znane z innych serwerów opartych o ten klimat. Na ten temat jednak więcej dowiecie się wkrótce, gdy tylko powoli będziemy ujawniać Wam tajemnice skrywane przez nasz skrypt, jak i Mistrzów Gry, którzy od paru tygodni już główkują nad tym, jak zapewnić serwerowi stabilność pod kątem rozgrywki i zachęcić wszystkich do wypróbowania tego typu role-playu.

Co zatem jeszcze powinno Was zachęcić do spojrzenia na projekt przychylnie? Przede wszystkim ekipa z doświadczeniem w kreacji rozgrywki i zarządzaniu serwerem dla dużego grona osób. Jak część osób się domyśla, Gothic Roleplay jest projektem sygnowanym marką Los Santos Roleplay, która to jest głównym projektem rozwijanym przez nas. W oparciu o doświadczenie płynące z tamtego projektu, a także kilku innych mniejszych podobnych tematycznie rzeczy, które organizowaliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat postanowiliśmy otworzyć serwer Gothic, bo… sami również uwielbiamy to uniwersum.

Ostatnia kwestia, którą chcielibyśmy poruszyć, a która bez wątpienia wymaga wspomnienia to niepewna historia serwerów RP w Gothicu. Wiemy że większość z nich mimo starań administracji upadała dość szybko, a inne często w ogóle nie doczekiwały oficjalnego otwarcia. Zamierzamy dołożyć wszelkich starań, żeby Gothic Roleplay był stabilnym, stale dostarczającym rozgrywki w myśl LSRP, ale posiadamy również plan awaryjny. Jeśli sytuacja się nie utrzyma i serwer nie będzie przyciągał do siebie stałej liczby graczy, jesteśmy gotowi postawić na sezonowość projektu, co ni mniej ni więcej oznacza tyle, że co jakiś okres czasu, przyjmijmy że rok, będziemy uruchamiać projekt na krótki okres dla wszystkich zainteresowanych tą formą rozrywki. Jak jednak wspomniałem, jest to jedynie plan awaryjny i nie bierzcie tego za pewnik. Postanowiliśmy o tym wspomnieć tylko ze względu na niechlubną historie RP w tym sektorze.

Słowem zakończenia do grania na serwerze potrzebne będzie posiadanie Gothic 2 Noc Kruka i kilku dodatkowych rzeczy, jak chociażby klient multiplayer. Wszystkie te rzeczy znajdziecie podlinkowane i gotowe do pobrania w dziale z plikami serwerowymi. Z innych rzeczy, które bez wątpienia Was zainteresują będzie historia wprowadzająca w uniwersum naszego serwera, jak i rzeczy z tym związane. Te i inne rzeczy o podobnym charakterze znajdziecie w dziale Opowieści z Górniczej Doliny. Jesteśmy także otwarci na Wasze opinie i propozycje, ale to już rozmowa na inny temat.

Witamy w kolonii ; )
Odpowiedz

#2
ziomus...
Odpowiedz

#3
Zwariowałeś?! Odejdź stąd! Krypty są zbyt niebezpieczne dla niedzielnych poszukiwaczy przygód!
Odpowiedz

#4
[Obrazek: 1200px-Bot%C3%B3n_Me_gusta.svg.png]
Odpowiedz

#5
No i super
Odpowiedz

#6
[Obrazek: Bez_nazwy-1.jpg]
Odpowiedz

#7
kiedy start
Odpowiedz

#8
jak naprawisz menadżera obiektów na elesce.
Odpowiedz

#9
; )))
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016