Gothic Roleplay

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BAN][LAZAR] Overflow

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Lazar
Powód nałożenia kary: Farmienie PN, brak reakcji na upomnienia, gra kobiety. Ban do wyjasnienia.
Wyjaśnienie:  

Miałem problemy z FPS - ściągnąłem DX11 renderera i go konfigurowałem. Byłem sam na serwerze, godzina 08:05:59. Zauważyłem, że ktoś pojawił się obok i od razu zobaczyłem wiadomość na środku ekranu, że straciłem połączenie z serwerem.

Myślałem, że administracja robi restarty serwera, próbowałem kilkukrotnie wejść na serwer, ale bez skutku.

- Farmienie PN, brak reakcji na upomnienia - Jakie farmienie PN? Jakie upomnienia? Chyba ktoś jest na haju...
- Postać kobiety - No cóż, jeśli nie można wykreować kobiecej postaci to mój błąd i przepraszam, ale szczerze mówiąc zamiast banować mnie bez słowa, mógłby ktoś o tym wspomnieć na PW - zaprzestałbym gry na tej postaci.

Z mojej perspektywy wyglądało to trochę inaczej. Nie będę bił piany, dostaniesz unbana, ale nie chcę Cię więcej widzieć afczącego na serwerze czy biegającego jako postać kobieca.

Drogi Lazarze,
spędziłem wtedy całą noc na serwerze - znalazł się ktoś, kto próbował mi pomóc z problemem spadających klatek.
Po kilku godzinach eksperymentowania, dopiero o poranku doszliśmy do wniosku, że nic więcej nie zdziałamy.
Postanowiłem więc skonfigurować renderera DX11, skroiłem go tak mocno, że udało mi się osiągnąć stałe 70 klatek.

Jednak nie rozumiem o co chodzi z tymi upomnieniami. Niczego na czacie nie widziałem, a gdy miałem zapisać config, zobaczyłem tylko jak ktoś śmignął mi przed ekranem, po czym rozłączyło mnie z serwerem. Nie wiem jak to wyglądało z Twojej perspektywy, ale jak dla mnie to podjąłeś zbyt pochopną decyzję.

Dzięki za szybką odpowiedź.

Tłumaczenia "spędziłem całą noc na serwerze próbując naprawić problem" puszczam mimo uszu bo trochę się już tu bajań nasłuchałem, jednak tak jak mówiłem ban zostanie zdjęty. Owocnej gry.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016