Gothic Roleplay


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shazam | Banda Ivara

#1
[Obrazek: unknown.png]

Finger i Thumb to myśliwi starej daty wychowani w górach Khorinis. Obecnie zajmują się pozyskiwaniem skór, mięsa czy trofeów myśliwskich na zamówienia ludzi z 
Nowego Obozu, lecz ze szczególnym naciskiem na potrzeby Bandy Ivara. Umiejętnościami póki co nie wyróżniają się spośród myśliwych innych band, lecz cechuje ich szczególne powiązanie z lasem i zwierzętami, każdemu zabitemu zwierzęciu oddają odpowieni hołd, nie beszczeszczą zwłok, obchodzą się z nimi z należytym szacunkiem. Znaleźć ich można przy chatach na drodze do Wolnej Kopalni, w miejscu przesiadywania Bandy Ivara.

Historia myśliwych przed trafieniem do Górniczej Doliny

Surowe warunki i groźne, górskie stwory nie były prostym przeciwnikiem, przez co dwójka przyjaciół była zmuszona do otworzenia się na współpracę. Mijały dni i noce, aż myśliwi zebrali  wokół siebie garstkę ludzi, z którymi założyli małą społeczność, grupa żyła w harmonii i z czasem zżyła się do tego stopnia, że wokół nich zaczął tworzyć się mały kult. Właśnie wtedy zaczęła się historia grupy utożsamiającej się ze słowem “Shazam” i jednakowym tatuażem na piersi. Co znaczy Shazam? Tego nie wie tak naprawdę nikt. Według niektórych to “Bóg”, według innych “Las”. Pewne jest to, że dla nich nie było to zwykłe słowo.

Dalsze losy “Shazam”

Z przemijającym czasem sytuacja w Khorinis zmieniała się, a garstka znajomych zapragnęła czegoś więcej niż życie w górach. Chęć gromadzenia coraz to większego zapasu złota zaślepiła grupę co doprowadziło do haniebnych czynów. Polowania i wyprawy przeistoczyły się w kradzieże, morderstwa, czy rabunki konwojów, co doprowadziło do trafienia dwójki z nich pod barierę. Losy reszty są nieznane.

Projekt ściśle powiązany z Bandą Ivara i działający na jej potrzeby.
Odpowiedz

#2
[Obrazek: xRxwYD1.png]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016