Gothic Roleplay

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowane][Ban][Jarred]Halwer

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary:   <Jarred>

Powód nałożenia kary:   <Podejrzenie bugowania>

Wyjaśnienie:   <No cóż , byłem z kolęgą kopalni i chciałem mu pożyczyć kilof i jak mu dałem poprzez handel kilof to coś sie zbugowało i mielismy obydwaj dwa kilofy , wiec próbowalismy sprawdzic czy uda sie znowu to zrobić, i robiliśmy relogi itd itd , ale w końcu wyszło ze to było jednorazowe i jeden kilof , ogólnie to żałuje samej tej próby i obiecuje że sie nie powtórzy , ale wcześniej pisałem na PM do admina który grał w tedy (podajże Sarita/Sarite, coś takiego nie pamietam dokładnie jego nicku ) żeby sie tepnał bo znaleźlismy buga ale nie przyszedł, ogólnie to wszystko i pozdrawiam!>
[Obrazek: n6spgdzyrpn11.jpg]

Nie dostałeś bana za zbugowane kilofy.
Nie należysz do żadnej bandy, szkodnika też na start nie miałeś. Natomiast w statystkach masz 21 siły, dodatkowo 11PN w kieszeni. Ze startowych, nawet gdybyś farmił całą noc dobiłbyś maksymalnie 15-16. Wniosek jest prosty - zbugowałeś/zcheatowałeś. W każdym razie czekam na wyjaśnienia tej sytuacji.

To jest jakis pewnie bug , bo dostałem 1 pn podczas gry i mialem 11 , poszedłem sobie farmic wczoraj i dzis oraz jestem w bandzie Ivana jako górnik , a jako że kilof dostałem od Pasa bo za free daje no to... dodam ze gram dużo to jeszcze dostaje sie 10 bryłek jako + a jako ze ja nic nie kupowałem tylko szedłem w siłe no to kurde...
[Obrazek: n6spgdzyrpn11.jpg]

Pan odwołujący się nie kłamie, mam to samo jeżeli chodzi o PNy, na początku gry miałem 10, a po godzinie spędzonej na serwerze 11.
[Obrazek: xk01ClW.gif]

Właściwie to takie statystyki są możliwe. Ja sam mam z 20 pnów (dodam, że nie ładowałem w nic, może przypadkiem z dwa razy w zrękę, albo raz w siłke), mając na start 15. PNy wchodzą co godzinę grania, nie ma limitu. Jak gra dużo to ma.

Obecnie tak, wcześniej PNy wchodziły co 3 godziny, więc juz byłoby ciężko :/
[Obrazek: nt8W9qg.png]

Ban zdjęty, postać przywrócona do początkowych statystyk.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB 1.8.20 Theme © iAndrew 2016